..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Materijalni status i prijateljstvo!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ivkic

ivkic


Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 40
Lokacija : Dimitrovgrad

Materijalni status i prijateljstvo!! Empty
PočaljiNaslov: Materijalni status i prijateljstvo!!   Materijalni status i prijateljstvo!! EmptyNed Jan 03, 2010 1:30 am

Sve manje se družimo, sve je dublji jaz koji nas razdvaja, opuštenosti skoro da i nema, da li je novac glavni krivac?

Da li Vam je bitno koliko novca ima Vaš prijatelj i šta sve "može", ako ima vise novca bolji je čovek?
Novac koji ste stekli, da li je promenio Vaš odnos prema starim prijateljima koji su ostali isti? Zašto?
Jednostavno pitanje ; Koliko materijalni i društveni status utiču na Vaše prijateljstvo sa nekim?
Nazad na vrh Ići dole
Baby

Baby


Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Pancevo

Materijalni status i prijateljstvo!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Materijalni status i prijateljstvo!!   Materijalni status i prijateljstvo!! EmptyNed Jan 03, 2010 4:49 pm

Imam licno iskustvo sa tim prijateljstvo i materijalno stanje.Kao mladja sam volela da izlazim po klubovima i diskotekama kao i svaki tinejdzer,i uvek sam ja bila ta koja je finansirala drugaricu da joj platim pice,ulaz i taxi do kuce da bi izasla u provod.Posle duzeg vremena nasla je decka sa kolima parama i kad god je izlazila nije me zvala,to me je bolelo.Kad sam joj skrenula paznju besno mi je rekla da li sam ti ja trazila da me finansiras.Tek to me je zabolelo.Nas dve se ne druzimo vise,ona je krenula nekim putem provoda para besnih kola,a ja svojim mirnim putem.Eto sta novac radi drugarstvu,nas je razdvojila njena pohlepa za novcem i bogatstvom teznja ka visem,i dalje me to boli ne verujem da ce ikad prestati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Materijalni status i prijateljstvo!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Materijalni status i prijateljstvo!!   Materijalni status i prijateljstvo!! EmptySre Jan 06, 2010 6:24 am

Hm ne, posto je moje drustvo pretezno musko, ne desava se slicna situacija. Neki imaju para, neki nemaju, nekad oni koji imaju nemaju i obrnuto. Medjusobno se cascavamo picem, klopom ako je neko gladan, kupimo cigare, pozajmimo ili sl. To su prijatelji pobogu, gde ce oni da pobegnu sa tim? To nisu sume od 200-300 eura pa da se drzimo za glavu, to je par hiljada u vrh glave, a cim ti njima hladne glave dajes to kao pozajmicu, oni ce to ceniti i vratiti sto je pre moguce da ti ne bi izvisio. Bar je tako kod mene, ja ne zalim ako zadnjih 500 din puknem nekome na pice ili bilo sta, samo da bi ta osoba provela jos koji sat sa mnom. Nikad nisam imao situaciju zloupotrebe zbog novca, niti mislim da cu imati.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Materijalni status i prijateljstvo!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Materijalni status i prijateljstvo!!   Materijalni status i prijateljstvo!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Materijalni status i prijateljstvo!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijateljstvo..........
» Prijateljstvo ili ljubav, večita dilema!!!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Mentalno i fizicko zdravlje :: Prijateljstvo-
Skoči na: