..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sta mislite o prijateljstvu preko interneta??

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ivkic

ivkic


Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 40
Lokacija : Dimitrovgrad

Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? Empty
PočaljiNaslov: Sta mislite o prijateljstvu preko interneta??   Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? EmptyNed Jan 03, 2010 1:42 am

Pa ovako ja znam bas puno ljudi preko interneta.
Sa nekima od njih znam da pisem i po cetiri do pet sati, nekada se to jos vise zna otegnuti.
Pa me zanima sta mislite vi o tome?????????
Nazad na vrh Ići dole
Baby

Baby


Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Pancevo

Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o prijateljstvu preko interneta??   Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? EmptyNed Jan 03, 2010 4:37 pm

Naravno da postoji prijateljstvo preko interneta.I ja imam dosta prijatelja da ne nabrajam sad znaju oni ko su prepoznace se Smile i nekad mi se cini da su mi nekako bolji prijatelji ovi preko neta nego ovi u RL,jer na netu ne postoji zavist o oblacenju,materijalnom stanju,ljubomora uopste.Da verujem u prijateljstvo preko neta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o prijateljstvu preko interneta??   Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? EmptySre Jan 06, 2010 6:26 am

Sve je to sranje, pricam ti price, bla bla. Treba dosta tu da se dokaze i pokaze, naravno i da se upozna licno, e onda moze da se zakljuci tek da li ti je neko "prijatelj" ili nije.
Nazad na vrh Ići dole
Cobre




Broj poruka : 31
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Loznica

Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? Empty
PočaljiNaslov: re:   Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? EmptyPet Jan 08, 2010 1:31 pm

Naravno i ja verujem u prijateljstvo preko net-a,pa cak mozda i neshto vishe,nege osobe sa IRC-a su mi bolji prijatelji nego u Real Life-u ! Smile) A naravno te osobe se znaju koje su Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pikstuff.tk
Baby

Baby


Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Pancevo

Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o prijateljstvu preko interneta??   Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? EmptyPon Feb 15, 2010 9:48 pm

Cobre ::
Naravno i ja verujem u prijateljstvo preko net-a,pa cak mozda i neshto vishe,nege osobe sa IRC-a su mi bolji prijatelji nego u Real Life-u ! Smile) A naravno te osobe se znaju koje su Smile


znamoooooooo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o prijateljstvu preko interneta??   Sta mislite o prijateljstvu preko interneta?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o prijateljstvu preko interneta??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ewo neki spot o prijateljstvu!!!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Mentalno i fizicko zdravlje :: Prijateljstvo-
Skoči na: