..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Omiljeno mesto za izlazak

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Baby

Baby


Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Pancevo

Omiljeno mesto za izlazak Empty
PočaljiNaslov: Omiljeno mesto za izlazak   Omiljeno mesto za izlazak EmptyNed Jan 03, 2010 3:45 pm

Ja u principu nisam devojka koja nesto preterano voli nocni zivot,tako da sam u vecernjim i nocnim satima kod kuce.U nocni zivot ne pamtim kad sam bila i nemam neku zelju,a najvise volim da predvece odem do nekog mirnijeg kafica da popijem kafu i ispricam se sa drugaricom.Jer priznacete sebi u popularnim kaficima ne cujete sami sebe od galame i disu vam za vratom ( figurativno).Dok u topilijim danima najvise idem do parka pod neku pecurku i dogovorim se sa drugaricom jedna ponese sok jedna kafu i uzivamo u prirodi koja nas okruzuje.Mozda ce se neki cuditi ali to su moja mesta za izlazak.
Nazad na vrh Ići dole
ivkic

ivkic


Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 40
Lokacija : Dimitrovgrad

Omiljeno mesto za izlazak Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mesto za izlazak   Omiljeno mesto za izlazak EmptyPon Feb 15, 2010 11:54 pm

Naravno da svi pa cak i ja imam omiljeno mesto izlazak, kad je lepo vreme volim sa drustvom da izadjem u prirodu na neko mesto recimo imamo neki lep manastir odemo tamo zezanje ludnica celi dan a sto se tice nocnog zivota najvise volim da izadjem u meni omiljeni kafic SAX lepo je i nikad nije dosadno!!
Nazad na vrh Ići dole
 
Omiljeno mesto za izlazak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava :: Mesto za izlazak-
Skoči na: