..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Voleti dve osobe istovremeno? Laz ili istina?

Ići dole 
AutorPoruka
CrnaRuza




Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd

Voleti dve osobe istovremeno? Laz ili istina? Empty
PočaljiNaslov: Voleti dve osobe istovremeno? Laz ili istina?   Voleti dve osobe istovremeno? Laz ili istina? EmptyUto Jan 05, 2010 4:18 pm

Nikada pre nisam naisla na tako nesto, ali ne kaze se bez razloga "Za sve postoji prvi put". Covek me zaista ubedio da moze da voli dve osobe istovremeno. Ne istim intezitetom i mozda ne na isti nacin.. ali voli. Naravno, prica se nije zavrsila onako kako sa htela, prosto sedenje na dve stolice nikome dobra nije donelo. Ali eto.. sada kada sedim i razmisljam o tome, sa ove vremenske distance.. zaista se pitam da li je sve to bilo tako, ili mi je laz bila tako slatko upakovana da bih lakse mogla da je svarim?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Voleti dve osobe istovremeno? Laz ili istina? Empty
PočaljiNaslov: Re: Voleti dve osobe istovremeno? Laz ili istina?   Voleti dve osobe istovremeno? Laz ili istina? EmptySre Jan 06, 2010 6:28 am

Ja ne znam kako si to mogla stvarno, ja to ne umem niti bih dozvolio sebi takvu situaciju. Jedna osoba se voli, sve ostalo mogu biti simpatije, to ne kazem ja vec mnogi mudri i iskusni ljudi koji su ziveli jos pre 2000 godina.
Nazad na vrh Ići dole
 
Voleti dve osobe istovremeno? Laz ili istina?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Mentalno i fizicko zdravlje :: Ljubav-
Skoči na: