..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Taj sam mogao da budem al nisam :p

Ići dole 
AutorPoruka
OkRaM
Admin
OkRaM


Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Izmedju Realnog i Ne Realnog

Taj sam mogao da budem al nisam :p Empty
PočaljiNaslov: Taj sam mogao da budem al nisam :p   Taj sam mogao da budem al nisam :p EmptySub Jan 02, 2010 3:19 pm

afro

Hi I am OkRaM.
O meni svasta,a od mene nista. ovako,zovem se marko,zivim u kg-u,naselje aerodrom,za progonitelje,javite se na pvt da dam tacnu adresu. volim da,visim po chatu,da kradem Bogu dane(ko hoce samnom neka se javi isto na pvt) da se setam,iako to slabo radim,da navijam za supermena,gledam u solju poluprofesionalno,mada sam magistrirao gledanje u dlan,tipa neko ti pruza 200 evra,neces sigurno da ga gledas u oci vec u dlan. toliko o meni za sada,bice i jos nesto pametno ali ako mi padne na pamet. koga interesuje neka pita slobodno. santa



General: Generalno sam blesav a vi? Very Happy ma to je malo tesko al ja se potrudim probajte i vi !!! Smile

Music: Sve po malo,sto moze da udje u usi,u principu,samo bez patetike Very Happy Samo je problem sto udje ne izadje:(

Movies: Omiljeni filmovi su : V-i Element sa Brus vilisom i The count off monte cristo sa jim cavelase

Television: Ono samo da se steluju kanali nemam neki ekstra samo da radi tv da se cuje u pozadini on bleji njegovo ja ... moje !!! Smile

Books: Ma bice i to samo da se setim SmileRazz

E da za kraj ae ono vidim da mu ga svi turaju pa da si ga turim i ja 86 sam godiste inace koji me znaju znaju kako se zovem tako da necu sigurno reci ime tako da ono TRSH!
Nazad na vrh Ići dole
 
Taj sam mogao da budem al nisam :p
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BandaTeam :: BandaTeam-
Skoči na: