..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ivkic

ivkic


Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 40
Lokacija : Dimitrovgrad

Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne? Empty
PočaljiNaslov: Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne?   Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne? EmptyNed Jan 03, 2010 1:26 am

Naravno imam poverenja u tu osobu i znam da nece reci, i je znam njegove tajne!!! Ne moze se svakom reci tajna jer ce to neko zloupotrebiti kad se najmanje nadas!!!!!!! Ljudi su nazalost postali zli, koristoljubivi, zavidni, ljubomorni......i tako dalje!!! Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Baby

Baby


Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Pancevo

Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne?   Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne? EmptyNed Jan 03, 2010 5:03 pm

naravno imam drugaricu kojoj sve tajne mogu da kazem Smile kao i ona meni Smile ali ona nekada zna da pretera u tome pa mi isprica i ono sto ja ne bi trebala da znam Smile
(pretpostavljate vec o cemu je rec) Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne?   Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne? EmptySre Jan 06, 2010 6:18 am

Ja nemam tajni, sve sto imam da kazem - to i kazem, pa kako ko prihvati. Neke stvari se mogu reci, a neke stvari treba nositi u grob sa sobom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne?   Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li vasem prijatelju govorite sve svoje tajne?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Mentalno i fizicko zdravlje :: Prijateljstvo-
Skoči na: