..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ivkic

ivkic


Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 40
Lokacija : Dimitrovgrad

Da li ste se nekad osecali zaboravljeno?? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??   Da li ste se nekad osecali zaboravljeno?? EmptyNed Jan 03, 2010 1:49 am

Pa meni se desavalo malo cesce,cesto mi drugovi kazu docicemo,docicemo,pa nikad da dodju,a prijatelji iz detinjstva su me skroz zaboravii,ali se ja ne nerviram,postoje pravi prijatelji koji me nikad nisu napustili..a i vi dragi forumasi ste pravi prijatelji...i da znate uvek sam tu da vam pomognem,jer znam da ste i vi tu za mene kad god treba...
Nazad na vrh Ići dole
Baby

Baby


Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Pancevo

Da li ste se nekad osecali zaboravljeno?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??   Da li ste se nekad osecali zaboravljeno?? EmptyNed Jan 03, 2010 4:53 pm

jesu napisala sam u delu "materijalni status i prijateljstvo" :/ ali sto kaze ivkic imam druge prave prijatelje i naravno vas chatere koji ste uvek tu za mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ste se nekad osecali zaboravljeno?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??   Da li ste se nekad osecali zaboravljeno?? EmptySre Jan 06, 2010 6:21 am

Mnogi su me ili zaboravili ili ne zele kontakt sa mnom, a ja pravo da vam kazem - ne zalim za tim. To samo znaci da me nisu vredni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li ste se nekad osecali zaboravljeno?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??   Da li ste se nekad osecali zaboravljeno?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste se nekad osecali zaboravljeno??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Mentalno i fizicko zdravlje :: Prijateljstvo-
Skoči na: