..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
..:: Dobrodosli na www.badnateam.tk ..::.. Prijatan poravak na sajtu vam zeli Admin Team ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ishrana hmmmm ? :)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Baby

Baby


Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Pancevo

ishrana hmmmm ? :) Empty
PočaljiNaslov: ishrana hmmmm ? :)   ishrana hmmmm ? :) EmptyNed Jan 03, 2010 3:32 pm

Svi znaju da covek mora da jede da bi preziveo.Ali vecina nas se ne hrani zdravo.Konzumiranje coca-cole alkohola do grickalica i brze hrane koju svi volimo.Ko jos voli zelenish iako je najzdraviji (bar ja ne) .Ali sta je tu je hranimo se tako pa dokle izdrzimo Smile P.s ja bar ne pijem Smile
Sad ako sam omasila temu sory Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ishrana hmmmm ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ishrana hmmmm ? :)   ishrana hmmmm ? :) EmptySre Jan 06, 2010 6:37 am

Nisi omasila, tako i treba da izgleda neki post u ovoj kategoriji.

Po meni, treba unositi sve, a zasto: zato sto u svakoj hrani ima ponesto sto coveku treba - proteini, vitamini, ugljeni hidrati, masti.

Jedite nekad burek, masno ko djavo, nista vam nece biti od toga, jedite paradajz - pun je kalijuma, zatim povrce koje je puno vitamina A, B, D i E - takodje i voce koje sadrzi i C, spagete i testenine - to su idealni ugljeni hidrati kao i pasulj, boranija, kelj (produva vas iznutra da budem prost, ali u isto vreme vas cisti od raznih cuda), meso normalno - piletina (protein cist), konjsko meso (koliko ste u prilici da ga priustite), svinjetinu izbegavajte, govedina je zdravija, junetina itekako. Taj zelenis koji skoro niko ne voli jeste malkice neukusan, ali ja recimo napravim nesto interesantno od toga. Napravite kupus salatu, napravite sopsku salatu, pojedite neku supu gde ima celera, sargarepe, persuna, to je jako zdravo. Ja sam to kao mali mrzeo, ali sam posle shvatio zasto su me terali da to jedem. Secere da ne zaboravimo, jedite i slatko s vremena na vreme, sve je dozvoljeno. Sve se treba unositi u granicama normale, pa i gazirana i alkoholna pica. Volim ja colu takodje, samo sto kao sto znamo nije zdrava nimalo. Sjajna je na pun stomak da vam malo pomogne u varenju, 1 litar dnevno je puna kapa gaziranog pica.
Nazad na vrh Ići dole
Baby

Baby


Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Pancevo

ishrana hmmmm ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ishrana hmmmm ? :)   ishrana hmmmm ? :) EmptyČet Jan 07, 2010 8:22 pm

Ti kao da si neki doktor Smile))) Sve pametno si rekao Smile
Nazad na vrh Ići dole
sandrica88




Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.01.2010

ishrana hmmmm ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ishrana hmmmm ? :)   ishrana hmmmm ? :) EmptyPet Jan 08, 2010 11:14 am

Brajan ::
Nisi omasila, tako i treba da izgleda neki post u ovoj kategoriji.

Po meni, treba unositi sve, a zasto: zato sto u svakoj hrani ima ponesto sto coveku treba - proteini, vitamini, ugljeni hidrati, masti.

Jedite nekad burek, masno ko djavo, nista vam nece biti od toga, jedite paradajz - pun je kalijuma, zatim povrce koje je puno vitamina A, B, D i E - takodje i voce koje sadrzi i C, spagete i testenine - to su idealni ugljeni hidrati kao i pasulj, boranija, kelj (produva vas iznutra da budem prost, ali u isto vreme vas cisti od raznih cuda), meso normalno - piletina (protein cist), konjsko meso (koliko ste u prilici da ga priustite), svinjetinu izbegavajte, govedina je zdravija, junetina itekako. Taj zelenis koji skoro niko ne voli jeste malkice neukusan, ali ja recimo napravim nesto interesantno od toga. Napravite kupus salatu, napravite sopsku salatu, pojedite neku supu gde ima celera, sargarepe, persuna, to je jako zdravo. Ja sam to kao mali mrzeo, ali sam posle shvatio zasto su me terali da to jedem. Secere da ne zaboravimo, jedite i slatko s vremena na vreme, sve je dozvoljeno. Sve se treba unositi u granicama normale, pa i gazirana i alkoholna pica. Volim ja colu takodje, samo sto kao sto znamo nije zdrava nimalo. Sjajna je na pun stomak da vam malo pomogne u varenju, 1 litar dnevno je puna kapa gaziranog pica.


Brandzo kao da sam te ja ucila ;p srce moje da se ovako hranish ne bi ti imao stomacic ;p a slatko umereno? ;p videh tvoje umereno :DD
Nazad na vrh Ići dole
Cobre




Broj poruka : 31
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Loznica

ishrana hmmmm ? :) Empty
PočaljiNaslov: re:   ishrana hmmmm ? :) EmptyPet Jan 08, 2010 1:28 pm

Ma ja samo pichim po mesini itd,ali uz svaki obrok ima po dve tri tabletice vitamina,tako da sam samo za prasice i jage Smile) lol
A slatkishi bez njih ne bih preziveo 1dan,navukao sam se na njih jbg Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pikstuff.tk
ivkic

ivkic


Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 40
Lokacija : Dimitrovgrad

ishrana hmmmm ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ishrana hmmmm ? :)   ishrana hmmmm ? :) EmptyNed Feb 28, 2010 9:43 am

xexexe sto se tice ishrane e tu pazim sta jedem i naravno redovono jedem, a slatikisi hmmm pa ko ne voli slatkise......njam njam njam
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ishrana hmmmm ? :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ishrana hmmmm ? :)   ishrana hmmmm ? :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ishrana hmmmm ? :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Mentalno i fizicko zdravlje :: Ishrana-
Skoči na: